Broneeri ATV rent

Pakume ATV renti Lõuna-Eestis Ojakalda Puhkemajas, et muuta Sinu puhkus meeldejäävaks ja mitmekülgseks. Meil on kokku 3 uut 2024 aasta GOES TERROX 500 ATV-d, seega saab ATV matkale minna kuni kuuekesti. Vaata ka, mida peaks teadma enne sõitma minemist.

Puhkemaja broneerijatele kehtib ATV de rendile 50% soodustus. Külastajad saavad sõidukeid kasutada terve külastusaja vältel ning ööpäeva maksumus on 180 eurot.

 Soodustuse saamiseks toimige järgnevalt. 

  1. Minge puhkemaja broneeringulehele. Valige sobiv kuupäev ning vajutage “Edasi broneerima“. Järgmisel lehel lisavalikute alt märkige linnuke ka “ATV rent” valiku ette. Viige broneering lõpuni.
  2. Tulge tagasi siia lehele ja tehke kõigile 3 le sõidukile broneering samadele kuupäevadele. Kassa lehel sisestage sooduskood “Puhkemaja broneering.

Need, kes soovivad broneerida ATV d ilma puhkemajata, tehke broneering ning me võtame Teiega ühendust. Ilma puhkemajata broneerijad saavad ATV sid kasutada alates kella 12.00 kuni sama päeva kella 20.00. Ühe ATV rendi maksumus on 120 eurot.

Lisavarustusena on sõitjatele kasutada kiivrid. Kütus ei ole hinna sees, selle eest saab arveldada pärast rendiperioodi lõppu.

Tasuda saab kas arve alusel või kohapeal sularahas.