Teenus Hind
Peomaja majutus

Nädala sees (esmaspäevast neljapäevani):
ÜHE ööpäeva maksumus 390 €
KAHE ööpäeva maksumus 652 € (-30% põhisummalt)
KOLME ööpäeva maksumus 834 € (-50% põhisummalt)

Nädalavahetusel (reedest pühapäevani):
ÜHE ööpäeva maksumus 450 €
KAHE ööpäeva maksumus 765 € (-30% põhisummalt)

Majas on maaküte ning standarditele vastav sundventilatsioon. Romantilise meeleolu loomiseks on olemas ka kamin. Majas on 10 voodikohta ning 2 kohaline diivan. Lisaks 4 kokkupandavat ühekohalist voodit. Kokku saame majutust pakkuda 16 le inimesele. Lisaks on kompleksi rendi hinna sees sauna, kümblustünni ja grillmajade kasutamine. Majas sees ja terrassil on kvaliteetne heli ja valgustehnika.

Kui soovitakse rohkem kui 16 inimest kutsuda, siis see on lisatasu eest.

Majas on olemas kõik eluks vajalik.
Kõõk: pliit, ahi, mikrolaineahi, nõudepesumasin, kohvimasin, külmkapp, taldrikud, potid, pannid, noad, kahvlid, klaasid, pitsid, pokaalid, kohvitassid.
Vannituba: Mullivann, dušš, pesumasin, kuivati, föön.
Toad: Nutitelerid koos paljude kanalitega, PS3 mängukonsool, minikülmik, veekeetja, kummut sahtlitega, käterätt.

Saunas sees ja väljas on kvaliteetne heli ning valgustehnika. Kümblustünn mahutab kuni 10 inimest. Grillmajasid on meil 3 ning igaüks neist mahutab ligikaudu 5 inimest (kokku umbes 15 inimest). Sauna ja kümblustünni kütmiseks on olemas puud.

Õuealal on batuut, mänguväljak, rannavõrkpallplats ning suur tiik, kus saab supelda. Kinnistul on piisavalt ruumi, et privaatselt päikest võtta ja ennast mõnusalt tunda. Kinnistult jookseb läbi vulisev oja. Tegevust jagub nii suurtele kui ka väikestele.

Lisaks on võimalik tellida peolaua teenus kuni 16 le inimesele. Erilahendusena saame pakkuda peolaua teenust kuni 60 le inimesele.

Toitlustus 30 € / 1 inimene
Hind inimese kohta sisaldab praadi koos külmlauaga (praad, salat, suupisted), vaata menüü valikut. Lisatasu eest on meie käest võimalik juurde tellida torte, kooke, saiakesi ja kringleid. Detailsete soovide osas kirjutage meile e-postile: info@ojakalda.ee. Peolaud koos nõudega 16 le inimesele on hinna sees. Erilahendusena saame pakkuda peolaua teenust kuni 60 le inimesele. Peopaika saab kasutada alates kella 15:00 kuni järgmise päeva kella 12:00
Koristamine

Üldine koristamine 60 € – sisaldab nõudepesu, põrandate ja muude pindade puhastamist, pesu pesemist, taara utiliseerimist.

Erikoristamine 150 € – sisaldab peolaua koristamist, erinevate kehavedelike koristamist.