Sünnipäeva pidamine Lõuna-Eestis, Põlvamaal

Kui otsid kohta kus pidada või korraldada sünnipäeva, siis oled õiges kohas. Ojakalda puhkekeskus on ideaalne koht sünnipäevapeo korraldamiseks.

Sünnipäeva pidamine looduses

Mis võiks olla meeldejäävam kui sünnipäeva pidamine looduses. Ojakalda puhkekeskus asub imelise looduse keskel. Meie puhkekeskuse õuealal saab näiteks pidada pikniku, grillida ja soovi korral ka telkida. Meil on piisavalt ruumi, et mängida erinevaid meeskonnamänge ja veeta niisama mõnusalt aega.  Palaval suvel saab oja või tiigi kaldal päikest võtta, jalad vette kasta või ujuda. Puhkekeskusest asub linnulennult 400 m kaugusel ka järv koos hüppekohaga, kus saab samuti ujuda ja ka kala püüda.

sünnipäeva pidamine

Noorte sünnipäeva pidamine

Noorte sünnipäeva pidamine Ojakalda puhkekekuses on ääretult lõbus ja meeldejääv. Sünnipäeva pidamiseks on võimalik rentida terve peamaja või osa sellest. Sünnipäeva korraldamise teeb eriti mugavaks see, et meil saab ka ööbida – peamaja tubades või telkides. Meil on olemas grillimisplats, kus oma seltskonnaga vahukomme, vorstikesi või muud meelepärast grillida. Õhtul pimedas saab pidada maha ühe lõbusa disko koos valgusmuusikaga.

sünnipäeva pidamine

Lapse sünnipäeva pidamine

Lapse sünnipäeva pidamine ja selle korraldamine võib olla üsna keeruline, sest iga lapsevanem soovib ju oma lapsele tema unistuste sünnipäeva. Siin saame me Sulle appi tulla. Pakume peopaika imelise looduse keskel, majutust ja kaunist õueala. Edasi jääb ainult mõelda mis mänge ja tegevusi lastele korraldada. Meil saab ujuda, palli mängida, meeskonnamänge korraldada, grillida ja palju muud.

sünnipäeva pidamine

Ideid sünnipäeva korraldamiseks – noortele ja lastele

Pakume välja mõned ideed, mida sünnipäeval meil teha saab:

sünnipäeva pidamine

Sünnipäeva ideed täiskasvanutele

Pakume välja mõned ideed, mida täiskasvanute sünnipäeval meil teha saab:

sünnipäeva pidamine

Majutus peamajas

Puhkekoha värskelt valminud peamaja mahutab 10 inimest. Meil on 3 hubast tuba, kokku on 10 voodikohta.

Ojakalda puhkemajas saab maha pidada ka kõige meeleolukamad peod. Meil on piisavalt ruumi nii sees kui ka õuealal. Peomaja saab dekoreerida vastavalt enda soovile ja peo iseloomule. Lisaks on võimalik majutada pidulised siinsamas kohapeal – peamajas.

Puhkus koos perega
Ojakalda Puhkekoht on suurepärane koht kus võtta aeg maha ja lihtsalt puhata. Siia võid puhkama tulla nii sõprade kui kogu perega.

Ojakalda puhkemajas on võimalik veeta nii rahulik kui aktiivne perepuhkus. Kui soovite veeta rahuliku perepuhkuse, siis suvel pakume võimalust päevitada tiigi kaldal, nautida kaunist loodust jne. Majutame terve pere meie hubases peamajas. Kui soovite aga veeta aktiivse perepuhkuse, siis ka see võimalus on olemas. Puhkekeskuse alal saab mängida erinevaid pallimänge, meeskonnamänge, käia ujumas, püüda kala puhkekeskuse lähedal olevast järvest ja minna kasvõi kaunisse Lõuna-Eesti loodusesse matkama.

Köök
Meile on oluline, et puhkemaja külastajatel oleks siinviibimine võimalikult mugav. Tänu meie hästivarustatud köögile jääb Sul üle vaid oma toit kaasa võtta. Kõik vajaminev tehnika toidu valmistamiseks ja selle säilitamiseks on juba olemas. Einestamiseks on meil suur laud koos kuue istumiskohaga.

Sünnipäeva pidamine Lõuna-Eestis, kauni looduse keskel

Lisaks sünnipäeva pidamisele pakume võimalust Ojakalda puhkekeskuses ATV rentida, korraldada spordivõistlusi, tähistada tähtpäevi ja aastapäevi ning palju muud.

Puhkemaja krundilt voolab läbi Piigaste oja. Silmailu pakub kohinal voolav kosk. Ojas saab käia palava ilmaga jalgu kastmas ning Ojaäärsel rannaalal võtta päikest, mängida palli ja palju muud. Puhkekoha alal on ka tiik, mis külgneb kauni rannaalaga. Tiigis saab samuti ujuda, veemänge mängida kui ka niisama puhkust nautida ja päevitada. Kes soovib pikemalt ujuda, siis krundist linnulennult 400 m kaugusel asub Janukjärv (ka Jänukjärv, Janutjärv, Jaanekjärv). Järvest saab püüda ka kala.

Kui ööbid meil, siis vaata kindlasti üle ka lähedal asuvad looduskaunid kohad. Kiidjärve-Kooraste puhkealal asub kaunis männimets ja Palojärv. See koht sobib hästi kogu perele, olemas on ka matkarajad. Viia-Jaani labürinditalu on koht, mida sobib külastada ka koos lastega. Viia-Jaani talu põldudel on esindatud erinevad kiviringid, mis on saanud inspiratsiooni maailma eri paikadest. Laburünditalus saab kogeda mitme laburündi ja kivispiraali toimet. Matkahuvilistel tasub kindlasti üle vaadata Voorepalu Põrgurada, mis oma pikkuselt (0,5 km) on jõukohane igaühele ning jätab lisaks matkamisele aega imetleda sealset kanist loodust.