Peomaja rentimine Lõuna-Eestis, Põlvamaal

Kui otsid kohta kus korraldada pidu, siis oled õiges kohas. Ojakalda puhkekeskus on ideaalne koht pidude korraldamiseks.

Ojakalda puhkekeskus asub imekauni Lõuna-Eesti kuppelmaastiku keskel. Asume Põlvast 19Otepääst 24Võrust 36 ja Tartust 44 km kaugusel.

Peomaja rentimine erinevateks pidudeks

Ojakalda puhkekeskuse peomajas saab maha pidada ka kõige meeleolukamad peod. Meil on piisavalt ruumi nii sees kui ka õuealal. Peomaja saab dekoreerida vastavalt enda soovile ja peo iseloomule. Lisaks on võimalik majutada pidulised siinsamas kohapeal – peamajas või suvel ka telkides.

Toome välja mõned üritused, mida meie puhkekeskuses korraldada saab:

peomaja rent

Miks rentida peomaja just Ojakalda puhkekeskuses

Toome välja vaid mõned punktid miks rentida peomaja just meie juures:

peomaja rent

Puhkemaja krundilt voolab läbi Piigaste oja. Silmailu pakub kohinal voolav kosk. Ojas saab käia palava ilmaga jalgu kastmas ning Ojaäärsel rannaalal võtta päikest, mängida palli ja palju muud. Puhkekoha alal on ka tiik, mis külgneb kauni rannaalaga. Tiigis saab samuti ujuda, veemänge mängida kui ka niisama puhkust nautida ja päevitada. Kes soovib pikemalt ujuda, siis krundist linnulennult 400 m kaugusel asub Janukjärv (ka Jänukjärv, Janutjärv, Jaanekjärv). Järvest saab püüda ka kala.

Kui ööbid meil, siis vaata kindlasti üle ka lähedal asuvad looduskaunid kohad. Kiidjärve-Kooraste puhkealal asub kaunis männimets ja Palojärv. See koht sobib hästi kogu perele, olemas on ka matkarajad. Viia-Jaani labürinditalu on koht, mida sobib külastada ka koos lastega. Viia-Jaani talu põldudel on esindatud erinevad kiviringid, mis on saanud inspiratsiooni maailma eri paikadest. Laburünditalus saab kogeda mitme laburündi ja kivispiraali toimet. Matkahuvilistel tasub kindlasti üle vaadata Voorepalu Põrgurada, mis oma pikkuselt (0,5 km) on jõukohane igaühele ning jätab lisaks matkamisele aega imetleda sealset kanist loodust.