Ojakalda Puhkemaja

Puhka või pidutse kaunis Lõuna-Eesti looduses. Ojakalda puhkemaja asub imekauni Lõuna-Eesti metsade vahel. Asume Põlvast 19, Otepääst 24, Võrust 36 ja Tartust 44 km kaugusel.

Puhkekeskuse välialal on võimalik grillida, mängida erinevaid pallimänge ja meeskonnamänge. Lapsed saavad mängida mänguväljakul ja hüpata batuudil. Pakume aastaringselt majutust peamajas ning iga ilmaga saab visata leili meie saunamajas, mis asub otse tiigi ääres. Suvel on võimalik meie välialal ka telkida ja ujuda tiigis ning basseinis. Puhkekeskuse alal on grillimiseks ja mõnusaks ajaveetmiseks kolm pergolat, mis kaitsevad nii kõrvetava päikese, külma tuule kui ka vihma eest. Lähedalasuvast järvest saab lisaks ujumisele püüda ka kala. Argimuredest viivad mõtted eemale kaunis loodus, linnulaul ja purskkaevu rahustav vulin.

Majutus

 • Puhkekeskuse ala on piisavalt suur, et tunda ennast privaatselt.
 • Kolm tuba + elutuba (12 voodikohta + 5 välivoodit)
 • Saun koos kümblustünniga (mahutab ligikaudu 10 inimest).
 • Grillmajad (mahutab ligikaudu 15 inimest).
 • Vannituba ja WC koos vanni, pesumasina ja kuivatiga.
 • Köök koos vajaliku tehnikaga (pliit, ahi, nõudepesumasin, külmkapp, veekeedukann).
 • Elutuba koos diivani, televiisori, helitehnika ja valgusmuusika võimalusega.
 • Majas on maaküte ning puuküttega kamin romantilise õhtu korraldamiseks.
 • Avar terrass
 • Kaunis tiik ja vulisev oja puhkekeskuse krundil
 • Vaid 400 m kaugusel järv

Peomaja koos majutusega
Kui otsid kohta kus korraldada pidu, siis oled õiges kohas. Ojakalda puhkekeskus on ideaalne koht pidude korraldamiseks. Puhkekeskuse värskelt valminud peamaja mahutab 20 inimest. Meil on 4 hubast kaheinimese tuba, kokku on 8 voodikohta.

Ojakalda puhkekeskuse peomajas saab maha pidada ka kõige meeleolukamad peod. Meil on piisavalt ruumi nii sees kui ka õuealal. Peomaja saab dekoreerida vastavalt enda soovile ja peo iseloomule. Lisaks on võimalik majutada pidulised siinsamas kohapeal – peamajas.

Puhkus koos perega
Ojakalda Puhkekeskus on suurepärane koht kus võtta aeg maha ja lihtsalt puhata. Siia võid puhkama tulla nii sõprade kui kogu perega.

Ojakalda puhkekekesuses on võimalik veeta nii rahulik kui aktiivne perepuhkus. Kui soovite veeta rahuliku perepuhkuse, siis suvel pakume võimalust päevitada tiigi kaldal, nautida kaunist loodust jne. Lapsed saavad mängida mänguväljakul ja hüpata batuudil. Majutame terve pere meie hubases peamajas. Kui soovite aga veeta aktiivse perepuhkuse, siis ka see võimalus on olemas. Puhkekeskuse alal saab mängida erinevaid pallimänge, meeskonnamänge, hüpata batuudil, käia ujumas, püüda kala puhkekeskuse lähedal olevast järvest ja minna kasvõi kaunisse Lõuna-Eesti loodusesse matkama.

Köök
Meile on oluline, et puhkekeskuse külastajatel oleks siinviibimine võimalikult mugav. Tänu meie hästivarustatud köögile jääb Sul üle vaid oma toit kaasa võtta. Kõik vajaminev tehnika toidu valmistamiseks ja selle säilitamiseks on juba olemas. Einestamiseks on meil suur laud koos kuue istumiskohaga.

Pakume soovi korral ka peolaua peolaua teenust ja toitlustust.