Suvepäevade ja talvepäevade korraldamine Lõuna-Eestis, Põlvamaal

Kui otsid kohta kus korraldada suvepäevad, talvepäevad või muu firmapidu, siis oled õiges kohas. Ojakalda puhkekeskus on suvepäevade, talvepäevade ja muude firmapidude korraldamiseks suurepärane koht.

Suvepäevade korraldamine Lõuna-Eestis

Firma suvepäevade korraldamine võib olla üsna aeganõudev ja keeruline ülesanne. Siinkohal tuleme Sulle appi meie, pakume suvepäevade korraldamiseks imelist asukohta koos mitmete muude lisadega. Lisaks majutusele saab meie puhkekeskuses grillida ning soovi korral ka telkida. Ojakalda puhkekeskuse õueala on piisavalt suur, et mahuks kogu kollektiiviga mängima erinevaid meeskonnamänge. Palaval suvepäeval saab jalad kasta ojja, ujuda tiigis või lähedalolevas järves.

suvepäevad

Mida teha firma suvepäevadel?

Toome välja vaid mõned ideed mida firma suvepäevadel meie puhkekeskuses teha saab:

Talvepäevade korraldamine Lõuna-Eestis

Ettevõtte talvepäevade korraldamine võib olla üsna aeganõudev ja keeruline ülesanne. Siinkohal tuleme Sulle appi meie, pakume talvepäevade korraldamiseks imelist asukohta koos mitmete muude lisadega. Lisaks majutusele saab siin suusatada, uisutada, talisupelda jne. Ojakalda puhkekeskuse õueala on piisavalt suur, et mahuks kogu kollektiiviga mängima erinevaid meeskonnamänge.

talvepäevad

Mida teha firma talvepäevadel?

Toome välja vaid mõned punktid mida firma talvepäevadel meie puhkekeskuses teha saab:

Majutus peamajas

Puhkekoha värskelt valminud peamaja mahutab 10 inimest. Meil on 3 hubast tuba, kokku on 10 voodikohta.

Ojakalda puhkemajas saab maha pidada ka kõige meeleolukamad peod. Meil on piisavalt ruumi nii sees kui ka õuealal. Peomaja saab dekoreerida vastavalt enda soovile ja peo iseloomule. Lisaks on võimalik majutada pidulised siinsamas kohapeal – peamajas.

Puhkus koos perega
Ojakalda Puhkekoht on suurepärane koht kus võtta aeg maha ja lihtsalt puhata. Siia võid puhkama tulla nii sõprade kui kogu perega.

Ojakalda puhkemajas on võimalik veeta nii rahulik kui aktiivne perepuhkus. Kui soovite veeta rahuliku perepuhkuse, siis suvel pakume võimalust päevitada tiigi kaldal, nautida kaunist loodust jne. Majutame terve pere meie hubases peamajas. Kui soovite aga veeta aktiivse perepuhkuse, siis ka see võimalus on olemas. Puhkekeskuse alal saab mängida erinevaid pallimänge, meeskonnamänge, käia ujumas, püüda kala puhkekeskuse lähedal olevast järvest ja minna kasvõi kaunisse Lõuna-Eesti loodusesse matkama.

Köök
Meile on oluline, et puhkemaja külastajatel oleks siinviibimine võimalikult mugav. Tänu meie hästivarustatud köögile jääb Sul üle vaid oma toit kaasa võtta. Kõik vajaminev tehnika toidu valmistamiseks ja selle säilitamiseks on juba olemas. Einestamiseks on meil suur laud koos kuue istumiskohaga.

Ojakalda Puhkekeskus – koht kus korraldada firmapidu, suvepäevad või talvepäevad

Lisaks firmapeo, suvepäevade või talvepäevade korraldamisele pakume võimalust Ojakalda puhkekeskuses puhata koos perega, tähistada erinevaid tähtpäevi, korraldada võistlusi jne.

Puhkemaja krundilt voolab läbi Piigaste oja. Silmailu pakub kohinal voolav kosk. Ojas saab käia palava ilmaga jalgu kastmas ning Ojaäärsel rannaalal võtta päikest, mängida palli ja palju muud. Puhkekoha alal on ka tiik, mis külgneb kauni rannaalaga. Tiigis saab samuti ujuda, veemänge mängida kui ka niisama puhkust nautida ja päevitada. Kes soovib pikemalt ujuda, siis krundist linnulennult 400 m kaugusel asub Janukjärv (ka Jänukjärv, Janutjärv, Jaanekjärv). Järvest saab püüda ka kala.

Kui ööbid meil, siis vaata kindlasti üle ka lähedal asuvad looduskaunid kohad. Kiidjärve-Kooraste puhkealal asub kaunis männimets ja Palojärv. See koht sobib hästi kogu perele, olemas on ka matkarajad. Viia-Jaani labürinditalu on koht, mida sobib külastada ka koos lastega. Viia-Jaani talu põldudel on esindatud erinevad kiviringid, mis on saanud inspiratsiooni maailma eri paikadest. Laburünditalus saab kogeda mitme laburündi ja kivispiraali toimet. Matkahuvilistel tasub kindlasti üle vaadata Voorepalu Põrgurada, mis oma pikkuselt (0,5 km) on jõukohane igaühele ning jätab lisaks matkamisele aega imetleda sealset kanist loodust.