Lastepeo korraldamine Lõuna-Eestis, Põlvamaal

Kui otsid kohta kus korraldada meeldejääv lapse sünnipäev või muu pidu, siis oled õiges kohas. Ojakalda puhkekeskus on ideaalne koht sünnipäevapeo korraldamiseks.

lasteoeo korraldamine

Lastepeo korraldamine looduses

Mis võiks olla meeldejäävam kui lastepeo korraldamine looduses. Ojakalda puhkekeskus asub imelise looduse keskel. Meie puhkekeskuse õuealal saab näiteks pidada pikniku, grillida ja soovi korral ka telkida. Meil on piisavalt ruumi, et mängida erinevaid meeskonnamänge ja veeta niisama mõnusalt aega.

Palaval suvel saab oja või tiigi kaldal päikest võtta, jalad vette kasta või ujuda. Puhkekeskusest asub linnulennult 400 m kaugusel ka järv kus saab samuti ujuda, vette hüpata ja ka kala püüda.

Lastepeo korraldamine

Lastepeo korraldamine võib olla üsna keeruline, sest iga lapsevanem soovib ju oma lapsele tema unistuste sünnipäeva. Siin saame me Sulle appi tulla. Pakume peopaika imelise looduse keskel, majutust ja kaunist õueala. Edasi jääb ainult mõelda mis mänge ja tegevusi lastele korraldada. Meil saab ujuda, palli mängida, meeskonnamänge korraldada, grillida ja palju muud.

lasteoeo korraldamine

Ideid lastepeo korraldamiseks

Pakume välja mõned ideed, mida laste sünnipäeval meil teha saab:

Majutus peamajas

Puhkekeskuse värskelt valminud peamaja mahutab 20 inimest. Meil on 4 hubast kaheinimese tuba, kokku on 8 voodikohta.

Ojakalda puhkekeskuse peomajas saab maha pidada ka kõige meeleolukamad peod. Meil on piisavalt ruumi nii sees kui ka õuealal. Peomaja saab dekoreerida vastavalt enda soovile ja peo iseloomule. Lisaks on võimalik majutada pidulised siinsamas kohapeal – peamajas.

Puhkus koos perega
Ojakalda Puhkekeskus on suurepärane koht kus võtta aeg maha ja lihtsalt puhata. Siia võid puhkama tulla nii sõprade kui kogu perega.

Ojakalda puhkekekesuses on võimalik veeta nii rahulik kui aktiivne perepuhkus. Kui soovite veeta rahuliku perepuhkuse, siis suvel pakume võimalust päevitada tiigi kaldal, nautida kaunist loodust jne. Majutame terve pere meie hubases peamajas. Kui soovite aga veeta aktiivse perepuhkuse, siis ka see võimalus on olemas. Puhkekeskuse alal saab mängida erinevaid pallimänge, meeskonnamänge, käia ujumas, püüda kala puhkekeskuse lähedal olevast järvest ja minna kasvõi kaunisse Lõuna-Eesti loodusesse matkama.

Köök
Meile on oluline, et puhkekeskuse külastajatel oleks siinviibimine võimalikult mugav. Tänu meie hästivarustatud köögile jääb Sul üle vaid oma toit kaasa võtta. Kõik vajaminev tehnika toidu valmistamiseks ja selle säilitamiseks on juba olemas. Einestamiseks on meil suur laud koos kuue istumiskohaga.

Lastepeo korraldamine Lõuna-Eestis, kauni looduse keskel

Lisaks lapse sünnipäevapeo korraldamisele pakume võimalust Ojakalda puhkekeskuses korraldada spordiüritusi, laagreid, suguvõsa kokkutulekuid jpm.

Puhkekeskuse krundilt voolab läbi Piigaste oja. Silmailu pakub kohinal voolav kosk. Ojas saab käia palava ilmaga jalgu kastmas ning Ojaäärsel rannaalal võtta päikest, mängida palli ja palju muud. Puhkekeskuse alal on ka tiik, mis külgneb kauni rannaalaga. Tiigis saab samuti ujuda, veemänge mängida kui ka niisama puhkust nautida ja päevitada. Kes soovib pikemalt ujuda, siis krundist linnulennult 400 m kaugusel asub Janukjärv (ka Jänukjärv, Janutjärv, Jaanekjärv). Järvest saab püüda ka kala.

Kui ööbid meil, siis vaata kindlasti üle ka lähedal asuvad looduskaunid kohad. Kiidjärve-Kooraste puhkealal asub kaunis männimets ja Palojärv. See koht sobib hästi kogu perele, olemas on ka matkarajad.  Viia-Jaani labürinditalu on koht, mida sobib külastada ka koos lastega. Viia-Jaani talu põldudel on esindatud erinevad kiviringid, mis on saanud inspiratsiooni maailma eri paikadest. Laburünditalus saab kogeda mitme laburündi ja kivispiraali toimet. Matkahuvilistel tasub kindlasti üle vaadata Voorepalu Põrgurada, mis oma pikkuselt (0,5 km) on jõukohane igaühele ning jätab lisaks matkamisele aega imetleda sealset kanist loodust.