GOES TERROX 500 ATV rent Lõuna-Eestis

Rendime oma klientidele Prantsuse tootja GOES vastupidavaid ATV-si, et muuta puhkus meeldejäävaks ja mitmekülgseks. Meil on kokku 3 GOES TERROX 500 ATV-d, seega saab ATV matkale minna kuni kuuekesti.

GOES TERROX 500

Meie poolt renditavad ATV-d on tänavalegaalsed ja nende juhtimiseks on vajalik B-kategooria juhtimisõigus. Maksimaalne lubatud kiirus on 60 km/h.

GOES TERROX 500 ATV 25 tolistele sügavamustrilistele rehvidele ei ole probleemiks metsaradadel või muul pinnasel seiklemine. Kaasreisija käetoed ja seljatugi muudavad sõidu veelgi nauditavamaks.

Käiguvahetus on kiire ja sujuv ning 14 L kütusepaak võimaldab pikalt seigelda. Kõik vajalikud nupud on mugavalt leitavad juhtraual – tulede sisse ja väljalülitamine, helisignaal, vintsi kerimine, veoskeemi vahetamine.

  • Kaasreisija käetoed ja seljatugi

  • Tõmbevints
  • Haakekonks
  • Haagise tulede pistik
  • Plekkveljed
  • Tänavalegaalsuse pakett T3b (kiirusepiirang kuni 60 km/h)

Kuhu minna Lõuna-Eestis

Meie poolt renditavad ATV-d on tänavalegaalsed ja nende juhtimiseks on vajalik B-kategooria juhtimisõigus. Maksimaalne lubatud kiirus on 60 km/h. Seega võib sõita ATV-ga ka seal kus tavalise sõiduautoga. Loe lähemalt sellest kuhu minna ja mida teha meie lähiümbruses.

Kuhu minna ATV-ga Lõuna-Eestis

Igale poole autoga ju ligi ei pääse ning ATV-ga saab kogeda palju mitmekülgsemaid maastikke. Oleme välja otsinud mõned kohad Lõuna-Eestis kuhu minna ATV-ga. Täpsema info edastame sõitjatele eraldi e-postile.

Lõuna-Eesti kaunis loodus sisaldab ka palju kaitsealasid. Enne sõitma asumist tutvu ka looduskaitsealade kaardiga.

Lisaks ATV rentimisele Lõuna-Eestis

Puhkemaja krundilt voolab läbi Piigaste oja. Silmailu pakub kohinal voolav kosk. Ojas saab käia palava ilmaga jalgu kastmas ning Ojaäärsel rannaalal võtta päikest, mängida palli ja palju muud. Puhkekoha alal on ka tiik, mis külgneb kauni rannaalaga. Tiigis saab samuti ujuda, veemänge mängida kui ka niisama puhkust nautida ja päevitada. Kes soovib pikemalt ujuda, siis krundist linnulennult 400 m kaugusel asub Janukjärv (ka Jänukjärv, Janutjärv, Jaanekjärv). Järvest saab püüda ka kala.

Kui ööbid meil, siis vaata kindlasti üle ka lähedal asuvad looduskaunid kohad. Kiidjärve-Kooraste puhkealal asub kaunis männimets ja Palojärv. See koht sobib hästi kogu perele, olemas on ka matkarajad. Viia-Jaani labürinditalu on koht, mida sobib külastada ka koos lastega. Viia-Jaani talu põldudel on esindatud erinevad kiviringid, mis on saanud inspiratsiooni maailma eri paikadest. Laburünditalus saab kogeda mitme laburündi ja kivispiraali toimet. Matkahuvilistel tasub kindlasti üle vaadata Voorepalu Põrgurada, mis oma pikkuselt (0,5 km) on jõukohane igaühele ning jätab lisaks matkamisele aega imetleda sealset kanist loodust.